Kleje

    Klej hybrydowy ADHES KL 3000

Elastyczny klej hybrydowy w technologii STP do klejenia wszelkich rodzajów podłóg drewnianych – litych desek, parkietu, mozaiki. Szczególnie zalecany do montażu gotowych podłóg typu finish oraz gatunków drewna wrażliwych na wodę. Charakteryzuje się łatwą aplikacją i wysoką siłą wiązania. Po utwardzeniu tworzy silną  i elastyczną spoinę. Nie zawiera rozpuszczalników ani wody. Na podłoża chłonne i niechłonne. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

      Dostępne opakowania: 16 kg

     Karta techniczna

Klej dwuskładnikowy ADHES KL 2020

KL 2020 idealny do klejenia wszystkich rodzajów podłóg drewnianych (drewniane płyty podłogowe, mozaika, podłogi laminowane, deski lite, parkiet gotowy, itp.), na każdym rodzaju podłoża, podłoża chłonne: cement, jastrych anhydrytowy; jak również na podłożach nieporowatych: ceramika, marmur, itp. Klej odpowiedni do stosowania na ogrzewanie podłogowe oraz z wykorzystaniem gruntu, również do układania na wilgotnych podłożach cementowych o wilgotności resztkowej od 2 do 4 CM%. Stosowany również do klejenia schodów drewnianych i gumy na chłonnych i niechłonnych podłożach. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Dostępne opakowania: komplet 7kg, 14 kg

Karta techniczna
Grunt poliuretanowy niskoemiyjny szybkoschnący PU 2000 Sprint

Niskoemisyjny jednoskładnikowy grunt poliuretanowy, służący do wzmacniania podłoży chłonnych oraz niskochłonnych. Szybkoschnący. Odpowiednia na jastrychy cementowe, asfaltowe, gipsowe, betony. Do stosowania jako środek wzmacniający podłoże oraz odcinający wilgoć szczątkową do 4,5% CM. Odpowiednia przed stosowaniem klejów poliuretanowych ADHES KL 2020.

Dostępne opakowania: 5L

Karta techniczna
Grunt poliuretanowy ADHES GR 2100

GR 2100 to jednoskładnikowy grunt poliuretanowy, służący do wzmacniania powierzchni chłonnych oraz nieskochłonnych przed klejeniem za pomocą klejów reaktywnych ADHES KL 2020 . Idealny do zastosowań również jako bariera odcinająca wilgoć resztkową do 4 CM %. Po dodaniu piasku kwarcowego może służyć także jako zaprawa syntetyczna do napraw podłoża.

Dostępne opakowania: 5L

Karta techniczna
Rozcieńczalnik RS 100

Rozcieńczalnik do gruntu poliuretanowego GR 2100. Idealny w przypadku stosowania gruntu ADHES GR 2100 na podłoża o niskiej chłonności - po dodaniu do gruntu zwiększa jego wchłanianie. Może być stosowany do oczyszczania narzędzi z resztek produktów poliuretanowych.

Dostępne opakowania: 5L
Mata odsprzęglajca MT Fliz

Mata z włókniny poliestrowej służąca jako warstwa redukująca naprężenia pod klejonym parkietem. Szczególnie zalecana do podłoży trudnych pod względem technicznym lub budzących zastrzeżenia. Do stosowania wewnątrz budynków.

Dostępne opakowania: rolka 50 m

Karta techniczna